• SLÁVNOSTNÉ UKONČENIE ŠKOLSKÉHO ROKA 2022/ 2023

• Posledný júnový deň v škole sa niesol v znamení slávnostného ukončenia školského roka 2022/2023. Pani riaditeľka sa prihovorila k žiakom a učiteľom. Zhodnotila uplynulý školský rok, úspechy, ale aj nedostatky. Žiakom, ktorí dosiahli výborné výsledky, odovzdala pochvaly a odmeny.  Zároveň zaznievali slová vďaky, ocenenia a žiaľ aj slová lúčenia.

• BOTANICKÁ ZÁHRADA V KOŠICIACH

• Naša škola sa dňa 13.6.2023 v rámci predmetu enviromentálna výchova zúčastnila exkurzie v Jasovskej jaskyni a v Botanickej záhrade v Košiciach. Žiaci mohli vidieť krásu a zákonitosť prírody, o ktorých sa učíme v škole. Hovorí sa, že je lepšie raz vidieť ako dvakrát počuť. Preto sme v súčinnosti s exkurziou prepojili prakticky získané poznatky s teoretickými poznatkami. Všetci sme si z exkurzie priniesli nezabudnuteľné zážitky.

• JASOVSKÁ JASKYŇA

• Dnešný deň patrí všetkým deťom. Nakoľko naše deti rady súťažia a športujú, rozhodli sme sa, že ich deň spoločne oslávime športovými aktivitami. Proti žiakom si zasúťažili aj pani učiteľky a bolo to veľmi vyrovnané. Všetky deti boli odmenené sladkými dobrotami a milou drobnosťou. Súťaže sa niesli dobrou náladou a už teraz sa tešíme na ďalšie školské akcie.

• STARÁME SA O SVOJE ZÚBKY

• V rámci hygieny a prevencie proti zubnému kazu sa v škole pre našich najmenších žiakov, uskutočnila prednáška zameraná na starostlivosť o zúbky. Prednáška bola obohatená aj o názorné ukážky.